
Гумова петля фітнесу, тренувань, підтягувань SMJ EX001 13мм 7-16кг, червоний
328,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EX001
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ремінець для опору SMJ Sport — ідеальний реквізит для всіх, хто починає силові тренування або хоче якомога швидше досягти кількості повторень своєї мрії, наприклад, підтягувань.
Стрічки з меншим опором (від 7-16 кг) з успіхом замінять еспандери і збагатять тренування на тренажерах під час занять в тренажерному залі.
Корисна інформація:
- Стрічка використовується для розвитку м'язової сили і витривалості;
- Виготовлений з 100% латексу;
- Очистіть вологою губкою;
- Товщина 4,5 мм, окружність 208 см, ширина 13 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EX001 |
| Варіант | 7-16кг |
| Вид | Джгут |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Універсальні |
| Усилие | 7-16кг |
| Материал | Латекс |
| Тип | Стрічкові |
| Тип нагрузки | Розтягування |
| Толщина | 4,5мм |
| Ширина | 13мм |
Информация для заказа
- Цена: 328,90 ₴


