
Професійна мультистанція на 6 позицій Marbo Sport MIDI MP-T002
463 593,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-T002-k1t4
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Мультистанція на 6 позицій MIDI MP-T002
Якщо ви шукаєте безкомпромісні рішення для вашого фітнес-клубу, наша шестипозиційна мультистанція саме для вас! Цей продукт включає в себе кілька тренажерів: тяга верхнього блоку MP-U206, тяга нижнього блоку MP-U207, станція для канатних вправ MP-U230, а також універсальна рама з турніком MP-U204. Кожна з цих станцій гарантує високу функціональність та міцність.
Розроблена з урахуванням багаторічного досвіду у виробництві комерційного фітнес-обладнання, ця мультистанція витримає навіть найінтенсивніше використання. Інноваційний дизайн і використання найсучасніших технологій дозволяють створювати тренди в категорії обладнання для спортзалів.
Тяга верхнього блоку MP-U206
Верхня частина тяги розташована на висоті 230 см, що дозволяє зручно займатися навіть людям з ростом понад 200 см. Вантажноблоковий стек має вагу 120 кг, складається з вантажів: 8 по 5 кг і 8 по 10 кг.
Тяга нижнього блоку MP-U207
Тяга нижнього блоку оснащена великими нековзкими підставками з рифленої сталі, що забезпечує стійке положення під час тренувань. Спеціальне покриття запобігає ковзанню ніг під час вправ.
Брама MP-U204 та станція канатних вправ MP-U230
Брама та станція канатних вправ оснащені системою регулювання положення ручок, що дозволяє виконувати різноманітні вправи. Регулювання виконується за допомогою жовтого фіксатора, що забезпечує легке налаштування.
Серія Professional - обладнання для комерційного використання
Ця лінія обладнання відповідає європейському стандарту безпеки PN-EN 957-4:2007 та підходить для комерційного використання. Забезпечте своїм клієнтам безпечні умови для тренувань завдяки сертифікованій якості.
Основні характеристики:
- Довжина: 385 см
- Вага: 1210 кг (вантажноблоковий стек 500 кг)
- Висота: 240 см
- Ширина: 510 см
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Займана площа: 19,64 м²
- Вантажноблоковий стек: 48x5 кг, 26x10 кг
- Колір рами: антрацит металік
- Колір оббивки: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-T002-k1t4 |
| Вес | 1210 кг |
| Ваговий стек | 48 x 5 кг;26 x 10 кг |
| Варіант | чорний/антрацит |
| Высота | 240 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 385 см |
| Занимаемая площадь | 19,64 м² |
| Класс | Професійні |
| Цвет | Чорний;Антрацит |
| Цвет обивки | Черный |
| Колір рами | антрацит |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Назначение | Багатофункційні;Для м’язів грудей;Для м’язів спини;Для м’язів рук;Для м'язів плечей;Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць; Для м’язів преса |
| Розміри | 385 х 510 х 240 см |
| Разновидность | Мультистанція |
| Тип нагрузки | Вантажноблокові |
| Ширина | 510 см |
- Цена: 463 593,90 ₴


