
Стійки для штанги 2шт професійні до 300кг Marbo Sport MP-S201 2.0
27 388,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-S201_2.0-k2
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Професійні розбірні стійки для штанги Marbo Sport MP-S201 2.0 створені для використання у комерційних тренажерних залах і фітнес-клубах. Виготовлені з надміцних профілів 100x50x3 мм і 60x60x3 мм, вони забезпечують надійність і довговічність, готові до найважчих тренувань.
Міцні гачки для утримування штанги
Гачки стійок покриті трьома міцними поламідними елементами, які забезпечують безшумність і захищають поверхню від подряпин. Завдяки цьому опускання штанги відбувається без зайвих звуків.
Проста система регулювання
Інноваційний регулювальний штифт з притискним гвинтом забезпечує легкість налаштування. Просто витягніть штифт, встановіть потрібну висоту і зафіксуйте.
Максимальна висота 164 см
Стійки складаються з модулів, які можна комбінувати для досягнення необхідної висоти. Основний сегмент має довжину 110 см і важить 50 кг.
Лінія PRO 2.0 - обладнання для комерційного використання
Серія Marbo Pro 2.0 відповідає найвищим стандартам якості та безпеки, що підтверджено сертифікатами. Це надійне обладнання для залів, сертифіковане за стандартом PN-EN 957-4:2007.
Придбайте стійки Marbo Sport MP-S201 2.0 для комерційних тренувань у нашому офіційному магазині в Україні. Ми гарантуємо високу якість, конкурентні ціни, швидку доставку та спеціальні умови для оптових покупців та тренажерних залів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-S201_2.0-k2 |
| Вес | 37 кг |
| Высота | мін. 94 см;макс. 164 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 82 см |
| Додаткові характеристики | Оснащені додатковими підсилювальними профілями |
| Занимаемая площадь | 0,50 м² |
| Класс | Професійні |
| Колір рами | чорний матовий |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм;60 x 60 x 3 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Особенности | Регулювання висоти: 8 позицій |
| Назначение | Багатофункційні |
| Регулировка высоты | 8 позицій |
| Розміри | 82 х 64 х 94-164 см |
| Разновидность | Стійки |
| Серия | PRO 2.0 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Тип стійок | окремо стоячі |
| Ширина | 64 см |
- Цена: 27 388,90 ₴


