
Стійки для присідань зі штангою професійні до 400кг Marbo Sport MP-S202 2.0
60 278,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-S202_2.0-k2
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Представляємо новітні професійні стійки для присідань зі штангою Marbo Sport MP-S202 2.0, які забезпечать вам повну підтримку під час тренувань. Виготовлені з міцного профілю 100x50x3 мм, ці стійки ідеально підходять для безпечних тренувань ніг, грудей, спини та плечей.
П’ять рівнів для зберігання штанги
Модель MP-S202 2.0 обладнана п'ятьма парами тримачів для штанги, покритих антикорозійним покриттям для додаткової міцності.
Завдяки цьому покриттю, навіть часте використання штанги не пошкоджує лакове покриття тримачів.
Додатковий рівень для страхування
Стійки оснащені додатковими балками для страхування, що дозволяє виконувати вправи, такі як присідання зі штангою та мертва тяга. Верхні поверхні балок захищені поліамідом для запобігання подряпин.
Можливість розширення
Стійки можна додатково обладнати навантажувальними втулками MP-A001 2.0 для зберігання олімпійських дисків, які можна замовити окремо.
Лінія PRO 2.0 – обладнання для комерційного використання
Серія Marbo PRO 2.0 відповідає стандартам PN-EN 957-4:2007, що робить її ідеальною для використання в комерційних спортзалах. Всі вироби пройшли тестування на відповідність стандартам безпеки та мають сертифікати Європейського Центру Якості.
Придбайте професійні стійки для присідань Marbo Sport MP-S202 2.0 у нашому офіційному магазині в Україні, щоб забезпечити найвищий рівень якості та безпеки для ваших тренувань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-S202_2.0-k2 |
| Вес | 122 кг |
| Высота | 188 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 152 см |
| Додаткові характеристики | Додатковий рівень захисту;П’ять рівнів, щоб опустити штангу |
| Занимаемая площадь | 1,99 м² (без рукава MP-A001);2,85 м² (з рукавом MP-A001) |
| Класс | Професійні |
| Колір рами | чорний матовий |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 400 кг |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 152 х 131 х 188 см |
| Разновидность | Стійки |
| Серия | PRO 2.0 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Тип стійок | силова рама |
| Ширина | 131 см (без рукава MP-A001);188 см (з рукавом MP-A001) |
- Цена: 60 278,90 ₴


