
Лавка для гіперекстензії професійна до 350кг Marbo Sport MP-L212 2.0
34 263,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-L212_2.0-k2t4
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Зміцнення м'язів спини для поліпшення постави з лавою MP-L212 2.0
Римська лава від Marbo Sport розроблена спеціально для тренування м'язів спини, особливо м'язів-розгиначів. Відомі вправи, які виконуються на цьому обладнанні, включають підйом тулуба і розгинання спини на лаві. Конструкція лави побудована на міцних профілях розміром 100 x 50 мм зі стінкою 3 мм, що гарантує надійність і стійкість при інтенсивних тренуваннях.
Користувачі також можуть проводити ефективні тренування преса, зокрема, покращуючи поставу при регулярному використанні.
Лава Marbo Sport MP-L212 2.0 – висока якість і ефективність тренувань
Щоб забезпечити найвищу ефективність та задоволення від тренувань, виробник застосував такі рішення:
- 5 рівнів регулювання підставки, що дозволяють налаштувати лаву відповідно до зросту і побажань користувача;
- особлива форма конструкції з фіксацією позицій, виготовлена з міцної 3 мм сталі, забезпечує стійкість і довговічність;
- простота налаштування – підставка легко встановлюється під потрібним кутом завдяки зручним ручкам;
- м'які блокади для ніг, виготовлені з міцної поліуретанової піни і покриті зносостійким матеріалом;
- інноваційна обшивка з двох елементів, що відповідає анатомічним контурам тіла користувача;
- усі ручки покриті міцною гумою, що забезпечує зручний хват, а ніжки обладнані гумовими наконечниками для стійкості.
Для забезпечення безпеки користувачів обладнання пройшло тестування в Європейському центрі якості і відповідає актуальним стандартам.
Лінія PRO 2.0 – обладнання для комерційного використання
Серія Marbo PRO 2.0 призначена для комерційних тренажерних залів і відповідає європейським стандартам безпеки. Обладнання перевірено на відповідність нормам безпеки, отримавши Сертифікат Безпеки і Top Security Certificate.
Придбайте лаву для гіперекстензії Marbo Sport MP-L212 2.0 у нашому офіційному магазині в Україні з швидкою доставкою та вигідними умовами для оптових покупців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-L212_2.0-k2t4 |
| Вес | 40 кг |
| Вид | Гіперекстензії |
| Высота | 88 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 120 см |
| Додаткові характеристики | Потужність і довговічність;Простота використання; Зручні у використанні замки для ніжок |
| Занимаемая площадь | 0,93 м² |
| Класс | Професійні |
| Цвет обивки | Черный |
| Колір рами | чорний |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 350 кг |
| Особенности | 5 варіантів регулювання спинки |
| Назначение | Для мʼязів преса;Для мʼязів спини |
| Регулировка спинки | 5 позицій |
| Розміри | 120 х 78 х 88 см |
| Разновидность | Гіперекстензії |
| Серия | PRO 2.0 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 78 см |
- Цена: 34 263,90 ₴


