
Дошка для скалелазіння для RIG-рам для RIG-рам Marbo Sport MFT-A009
13 858,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A009
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Дошка для скелелазіння MFT-A009 від Marbo Sport призначена для монтажу на стійках конструкції функціональних рам та комплексів у системі тренувань FT.
Цей пристрій є популярним елементом для тренування верхніх м'язових груп. Дошка оснащена двадцятьма сімома отворами діаметром 30 мм, а в комплекті йдуть два дерев'яні стрижні для скелелазіння з частиною для захоплення діаметром 35 мм.
Нижче дошки розташований додатковий турнік, який полегшує початок вправ та може бути використаний для підтягувань як окремий елемент.
Монтаж дошки здійснюється за допомогою двох монтажних болтів, що забезпечують надійне кріплення до основної стійки.
Лінія FT — професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії вирізняються конструкцією з міцного профілю 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Сучасна кольорова гама додасть естетичної привабливості будь-якому професійному спортзалу!
- Довжина: 27 см
- Вага: 26,5 кг
- Висота: 70 см
- Ширина: 95 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь, дерев'яна фанера 40 мм
- Профіль конструкції: стальний лист 8 мм, 60 x 40 x 3 мм
- Розміри дошки для скелелазіння: 56 x 91 см
- Отвори для скелелазіння: 27 шт., діаметр 30 мм, горизонтальний розподіл 80 мм, вертикальний розподіл 80 мм
- Скалелазні стрижні: 2 шт., довжина 17,5 см, довжина частини для захоплення 12,5 см, діаметр 35 мм
Придбати дошку для скелелазіння Marbo Sport MFT-A009 ви можете в нашому інтернет-магазині з гарантією якості від офіційного постачальника в Україні. Замовляйте прямо зараз за вигідною ціною, з швидкою доставкою та спеціальними умовами для оптових покупців, включаючи спортивні клуби та фітнес-зали!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A009 |
| Вес | 26,5 кг |
| Высота | 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 27 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Материал | сталь;фанера 40 мм |
| Отвори для поручнів | 27 шт;діаметр 30 мм;вертикальний інтервал 80 мм;вертикальний інтервал 80 мм |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Поручні для лазіння | 2 шт;довжина 17,5 см;довжина захватної частини 12,5 см;діаметр захватної частини 35 мм |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;60 x 40 x 3 мм |
| Розміри плити скелелазіння | 56 x 91 см |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 95 см |
- Цена: 13 858,90 ₴


