
Професійний тренажер для тріцепса Marbo Sport MP-U233
132 218,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-U233-k1t1
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Тренажер для тренування тріцепса
Якщо ви шукаєте обладнання, яке відповідає найвищим вимогам і водночас є доступним за ціною, то наша пропозиція від Marbo Sport саме для вас!
Професійний тренажер для тріцепса MP-U233 – це спеціалізоване обладнання для тренування м'язів тріцепса. Завдяки регульованому сидінню та вантажному блоку вагою 160 кг, цей тренажер підходить для користувачів будь-якого рівня підготовки – від новачків до досвідчених спортсменів.
Завдяки багаторічному досвіду у виробництві обладнання для комерційних спортзалів, нам вдалося створити надійний продукт, який витримує інтенсивне використання. Поєднання сучасних технологій і стильного дизайну робить цей тренажер новим стандартом у своїй ціновій категорії.
Вантажний блок 160 кг
Тренажер MP-U233 оснащений вантажним блоком вагою 160 кг, що складається з 16 плиток по 10 кг кожна.
Стабілізаційний пас
Тренажер оснащений спеціальним пасом, який дозволяє користувачу фіксувати свою позицію під час тренування. Завдяки пасу можна виконувати вправи з вагою, що перевищує вагу самого користувача, що забезпечує максимальну ефективність і безпеку під час тренувань.
Сучасна та міцна оббивка
Оббивка тренажера має подвійне посилення на кожному краю завдяки використанню міцної нитки від компанії COATS і високоякісної синтетичної шкіри. Елементи спинки та сидіння закріплені на суцільній пластині товщиною 3 мм, що забезпечує не лише високу міцність, але й естетичний вигляд.
Лінія Professional – обладнання для комерційного використання
Найкраще для справжніх спортсменів – серія Marbo Professional.
Обладнання цієї лінії відповідає стандарту PN-EN 957-4:2007 і призначене для комерційного використання у фітнес-центрах і залах загального користува
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-U233-k1t1 |
| Вес | 160 кг |
| Ваговий стек | 16 x 10 кг |
| Варіант | бордовий/антрацит |
| Высота | 180 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 117 см |
| Занимаемая площадь | 1,5 м² |
| Класс | Професійні |
| Цвет | Бордовий;Антрацит |
| Цвет обивки | Бордовый |
| Колір рами | антрацит |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Регулювання сидіння |
| Назначение | Для м’язів рук;Для м’язів плечей |
| Розміри | 117 х 106 х 180 см |
| Разновидность | Мультистанція |
| Тип нагрузки | Вантажноблокові |
| Ширина | 106 см |
- Цена: 132 218,90 ₴


