
Професійний тренажер для грудних м’язів в позитивному нахилі Marbo Sport MF-U004 2.0
109 448,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MF-U004_2.0-k2t4
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Тренажер для грудних м'язів в позитивному нахилі Marbo Sport MF-U004 2.0
Тренажер на вільних вагах для грудних м’язів у позитивному нахилі є незамінним обладнанням для будь-якого комерційного спортзалу. З цим тренажером ваші клієнти зможуть виконувати вправи для зміцнення грудних м'язів, гарантуючи безпеку під час тренувань. Обладнаний регульованим сидінням, що легко підлаштовується під зріст користувача. Завдяки інноваційній системі газових амортизаторів, можна налаштувати висоту сидіння без необхідності злізати з тренажера. Регульований кут нахилу спинки забезпечує три стартові позиції для максимального ефекту кожного тренування.
Система регулювання сидіння
Тренажер MF-U004 2.0 має п'ять рівнів регулювання висоти сидіння, що дозволяє кожному користувачеві адаптувати його до свого зросту. Регулювання базується на газових амортизаторах, тому не потрібно залишати тренажер для зміни налаштувань.
Посилена оббивка
Оббивка тренажера має подвійне укріплення на кожному краї завдяки використанню міцної нитки Coats та синтетичної шкіри. Оббивка захищена міцними пластиковими накладками чорного кольору, які надають сучасний вигляд і захищають від пошкоджень.
Втулки для дисків
Тренажер обладнаний втулками для дисків, покритими поліамідом, які запобігають подряпинам та механічним пошкодженням навіть при частому використанні. Втулки розраховані на олімпійські диски з внутрішнім діаметром 50 мм.
Регулювання оpання
Тренажер MF-U004 2.0 пропонує три рівні налаштування стартової позиції завдяки регульованій спинці. Цей механізм забезпечує зміну амплітуди руху під час тренувань, а елементи регулювання виконані з товстої сталі #10 мм, що надає міцність та довговічність.
Рівняльні стопки
Для забезпечення стабільності тренажера передбачені три регульовані стопки. Передня стопка має гумову накладку, яка запобігає ковзанню та захищає підлогу від подряпин.
Серія Free Weight - обладнання для професійного тренінгу
Лінія Marbo Free Weight розроблена для професійних тренажерних залів та культуристів, які цінують комфорт і безпеку. Конструкції з профілю 100x50 мм і 100x40 мм з товщиною стінки 3 мм забезпечують довговічність і сучасний вигляд. Устаткування цієї серії стане окрасою кожної професійної зали!
Для забезпечення безпеки клієнтів, тренажери серії Free Weight сертифіковані відповідно до європейських стандартів, мають Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate.
Запрошуємо придбати тренажер на офіційному сайті нашого магазину в Україні. Висока якість, вигідна ціна та швидка доставка чекають на вас! Спеціальні умови для оптових покупців, спортивних залів та фітнес-центрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MF-U004_2.0-k2t4 |
| Вес | 112 кг |
| Высота | 109 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 191 см |
| Занимаемая площадь | 2,63 м² |
| Класс | Професійні |
| Цвет обивки | Черный |
| Колір рами | чорний |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 400 кг |
| Місце для дисків | діаметр 50мм |
| Особенности | Регулювання спинки: 3 позиції;Регулювання сидіння: 5 позиції |
| Назначение | Для м’язів грудей |
| Регулировка сиденья | 5 позицій |
| Регулировка спинки | 3 позиції |
| Розміри | 191 x 138 x 109 см |
| Разновидность | Мультистанція |
| Серия | Free Weight |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 138 см |
- Цена: 109 448,90 ₴


