
Стійка для штанг з фіксованою вагою HMS Premium STR05
13 858,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 20837
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чим більша колекція обладнання, тим важче правильно його зберігати
Фірмові стенди HMS допоможуть зібрати аксесуари в одному місці.
STR05 HMS PREMIUM - сталева двостороння стійка для штанги. Розроблено для того, щоб спрощувати та інтуїтивно зрозуміло складати та забирати обладнання. Забезпечить зручність і комфорт під час тренувань.
STR05 вміщує 10 штанг. Міцна конструкція та висока якість виготовлення гарантують безпеку користувачів та обладнання. Підставка не включає штанги.
Специфікація:
- Матеріал: сталь
- Розміри:
- Довжина: 78 см
- Ширина: 91 см
- Висота: 123,5 см
- Місце для 10 штанг
- Довжина шпильки: 7,5 см
- Максимально допустиме навантаження: 300 кг
- Вага виробу: 28 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 кг |
| Вид | Стійки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Розміри | Довжина: 78 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 858,90 ₴


