
Горизонтальний велотренажер Taurus RB9.9
164 558,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 40301
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Горизонтаьний велосипед Taurus RB9.9
Лежачий велосипед Taurus RB9.9 пропонує оптимальне кардіотренування. Підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Також рекомендований лежачий велосипед людям, які проходять реабілітацію: він не навантажує суглоби, підходить для людей з обмеженою рухливістю та болем у спині.
Найкраща розвага
Мультимедійна функція дозволяє насолоджуватися найкращими розвагами в будь-який час на Netflix, YouTube, Facebook, Spotify тощо.Досліджуй світ
Завдяки інтерфейсу Bluetooth підключайтеся до Kinomap і подорожуйте відомими та менш невідомими місцями по всьому світу або відкривайте професійні навчальні відео. Ви також можете підключитися до програми Zwift, яка дозволяє тренуватися з іншими користувачами по всьому світу, налаштовувати плани тренувань і створювати власні тренування.Простий у використанні
Завдяки сенсорному дисплею з чіткою навігацією та інтуїтивно зрозумілими функціями клавіш ви можете легко керувати лежачим велотренажером.Відмінна міцність та низький вихід
Горизонтальний велотренажер має високу міцність: максимальна вага користувача 180 кг і витримує навіть найважчі навантаження. Завдяки надзвичайно низькому входу та додатковим ручкам на дисплеї та збоку пристрою ви зможете сісти в сидіння надзвичайно комфортно.Ідеальна концентричність
Висока відцентрова маса приводиться в рух високоякісною системою ременів і гальмується вдосконаленою індукційною гальмівною системою.Горизонтальний велосипед Taurus RB9.9
- Загалом 25 програм (включаючи програму з контролем потужності, частотою серцевих скорочень, ручну програму, тестування фізичної форми тощо) забезпечують різноманітність і можуть бути підключені через Bluetooth до безкоштовної програми для тренувань iConsole+
- Приємно широке сидіння та м’яка м’яка спинка, легкодоступний тримач для пляшки з водою та просте регулювання положення сидіння
- Максимальна вага користувача 180 кг - найкращий результат у своєму ціновому класі, також підходить для особливо інтенсивних тренувань з масивними педалями
- Високоякісні шарикопідшипники покращують концентричність, спинка розвантажує хребет і міжхребцеві диски під час тренування
- У незалежному від швидкості режимі точність від 10 до 350 Вт, в інших програмах також більша потужність залежно від швидкості обертання педалей
- Програми з 32 різними рівнями опору, до 4 користувачів можуть створювати та зберігати власні програми
- Індукційне гальмо працює тихо, не потребує технічного обслуговування та не зношується, а також дозволяє швидше й точніше регулювати опір, ніж звичайні магнітні гальма.
- Нагрудний ремінь, датчики серцевого ритму на зап'ясті, Bluetooth, тримач для планшета, великі відділення для зберігання/тримач для пляшки з напоями, транспортувальні колеса, USB-порт для живлення планшета, задня ручка для підйому, нековзкі педалі з ремінцями
- Максимальна вага користувача: 180 кг
- Розміри пристрою для встановлення - лежачий велосипед Taurus RB9.9: (довжина) 170 см x (ширина) 75 см x (висота) 122 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: електромагнітне індукційне гальмо
- потужність: 10 - 350 Вт ( регулюється з кроком 5 Вт )
- настройка опору не залежить від швидкості обертання
- маховик : 10 кг
- довжина плеча педалі : 17 см
- Тренувальний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс
- загальна кількість тренувальних програм: 25, у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 4
- рівні опору : 32
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: ручні датчики пульсу + нагрудний ремінь (продається окремо)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- живлення: мережеве
- регулювання сідла : горизонтальне ,
- кошик педалі
- Додатково: дуже низький вхід, транспортувальні колеса, підставка для пляшки з водою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taurus |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251294112795 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні;Реабілітаційні |
| Конструкция | Горизонтальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Количество программ | 25 |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Особенности | Тримач для пляшки;Транспортувальні ролики;USB-порт |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс |
| Программы | 25, у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 4 |
| Регулировка | регулювання сідла : горизонтальне |
| Розміри | (Д) 170 см x (Ш) 75 см x (В) 122 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 164 558,90 ₴


