
Горизонтальний велотренажер Taurus RB10.5 Pro
221 978,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TF-RB105-2
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Горизонтальний велосипед Taurus RB10.5 Pro
Високоякісний лежачий велосипед Taurus RB10.5 Pro, схвалений для професійного використання, наприклад, у тренажерному залі. Велосипед з винятковою стійкістю.
Чудове обладнання та висока якість
Зручне сидіння, товста сталева рама та елегантний зовнішній вигляд. Крім того, велосипед працює від генератора, що робить його дуже тихим, енергозберігаючим і його можна розмістити будь-де. . Крім того, велосипед має низький вхід, регульоване сидіння та аксесуари, такі як транспортувальні колеса або тримач для пляшки з водою.Багато програм і нескінченні розваги
Велосипед сумісний з додатками Kinomap і Zwift. Він пропонує цілих 25 програм тренувань, включаючи: ручну програму або програму з ваттним керуванням. Допустима вага користувача до 180 кг.Горизонтальний велосипед Taurus RB10.5 Pro
- Лежачий велосипед з чудовою стійкістю з генератором
- Система з генератором: тиха, енергозберігаюча, можна розмістити в будь-якому місці кімнати
- Сумісний з Kinomap- і ZWIFT
- Програмне керування потужністю ват - діапазон 10-350 Вт; при 100 об/хв. до 500 Вт в ручному режимі
- Високоякісні кулькові підшипники з мінімальним тертям: майже не зношуються та надзвичайно тихі
- Для професійного використання, наприклад, у тренажерному залі: пристрій настільки стабільний і настільки якісно виготовлений, що його схвалено навіть для найінтенсивнішого використання
- Планшет, зображений на малюнку, не входить до комплекту поставки
- Максимальна вага користувача: 180 кг
- Розміри пристрою для налаштування - лежачий велосипед Taurus RB10.5 Pro: (довжина) 170 см x (ширина) 75 см x (висота) 122 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: електромагнітне індукційне гальмо
- потужність: 10 - 350 Вт
- настройка опору не залежить від швидкості обертання
- маховик : 10 кг
- довжина плеча педалі : 17 см
- Тренульний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс
- загальна кількість тренувальних програм: 25, у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 4
- рівні опору : 32
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: ручні датчики пульсу + нагрудний ремінь (продається окремо)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- потужність генератора
- регулювання сідла : горизонтальне ,
- Додатково: дуже низький вхід, транспортувальні колеса, підставка для пляшки з водою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taurus |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251294116564 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні;Професійні;Реабілітаційні |
| Конструкция | Горизонтальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Количество программ | 25 |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс |
| Программы | 25, у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 4 |
| Регулировка | регулювання сідла : горизонтальне |
| Розміри | (Д) 170 см x (Ш) 75 см x (В) 122 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 221 978,90 ₴


