Велотренажер Taurus Z9 Pro
Велотренажер Taurus Z9 Pro - поєднання велотренажера і ергометра. Велотренажер пропонує широкий діапазон регулювань положення, забезпечує плавний рух завдяки великій масі маховика, а магнітний опір з електронним керуванням підвищує ефективність вправ.
BLUETOOTH посилання до навчальних програм
Велотренажер Taurus Z9 Pro має дисплей, оснащений бездротовою технологією Bluetooth. За допомогою Bluetooth ви можете підключити свій смартфон або планшет до фітнес-обладнання, а потім завантажити безкоштовні програми для тренувань: Fitness-App та iConsole+ Training. Перший дозволить відстежувати прогрес тренувань, другий дозволить проїхати будь-яку трасу в світі та контролювати виконання вправ за допомогою планшета чи смартфона.Справжні відчуття швидкої їзди
Велотренажер Taurus Z9 Pro пропонує широкий вибір положень. Велосипед має багатопозиційне кермо. І кермо, і сідло регулюються. На додаток до класичних налаштувань, таких як: спереду, ззаду, вгору, вниз, можна регулювати кут нахилу сідла.
Велотренажер Taurus Z9 Pro
- Сумісність з ZWIFT і Kinomap - багато положень сидячи - електронне регулювання опору
- Сумісність з додатком Kinomap - понад 123 000 км маршрутів
- Широкий діапазон регулювання положення
- Керування додатками через дисплей, оснащений бездротовою технологією Bluetooth
- Тренувальний комп'ютер:
- ручне налаштування
- 12 встановлених навчальних програм
- програма користувача
- програма, керована одиницями Вт
- програма з контролем частоти серцевих скорочень: 55%, 75%, 90% максимальної частоти серцевих скорочень і цільової частоти серцевих скорочень
- Широкий діапазон регулювання положення
- Змінні сидіння та педалі
- Доступ до безкоштовної програми iConsole+
- Електронно керований магнітний опір
- Електронно керований магнітний опір
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри пристрою для налаштування - велотренажер Taurus Z9 Pro: (Д) 143 см х (Ш) 56 см х (В) 124 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: магнітне гальмо з електронним регулюванням
- потужність: 10 - 350 Вт ( регулюється з кроком 5 Вт )
- настройка опору не залежить від швидкості обертання
- маховик : 17 кг
- передавальне число : 1:6,5
- довжина плеча педалі : 17 см
- Ширина підшипника педалі : 19,8 см
- Тренувальний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс
- індикація профілів навчання через LCD
- всього тренувальних програм: 18, в тому числі з пульсометром: 4
- рівні опору : 32
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: + нагрудний ремінь (продається окремо)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- живлення: мережеве
- регулювання сідла : нахил , горизонталь , вертикаль
- змінне сідло
- регулювання керма : вертикальне , горизонтальне ,
- Комбіновані педалі
- комплектуючі: транспортні колеса, змінні шатуни
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taurus |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251294108002 |
| Вес маховика | 17 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Задньоприводні;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Количество программ | 18 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики;Підставка для аксесуарів |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс |
| Программы | 18, в тому числі з пульсометром: 4 |
| Регулировка | регулювання сідла : нахил , горизонталь , вертикаль |
| Розміри | (Д) 143 см х (Ш) 56 см х (В) 124 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 105 649 ₴



