
Велотренажер BH Fitness Indoor Bike Mycron S220
39 323,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BH-S220
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кімнатний велосипед BH Fitness Mycron S220
- Максимальна вага користувача: 105 кг
- Розміри пристрою для налаштування - BH Fitness Indoor Bike Mycron S220: (Д) 104 см x (Ш) 52 см x (В) 119 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: фрикційне гальмо
- маховик : 22 кг
- Тренувальний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, оберти, калорії,
- індикація профілів навчання через LCD
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: + нагрудний ремінь (продається окремо)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- регулювання сідла : горизонтальне , вертикальне
- регулювання керма : вертикальне , горизонтальне ,
- Комбіновані педалі
- аксесуари: транспортні колеса
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284825898 |
| Вес маховика | 22 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Максимальная нагрузка | 105 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги;Вимірювання пульсу |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, обороти, калорії |
| Регулировка | регулювання сідла : горизонтальне , вертикальне |
| Розміри | (Д) 104 см x (Ш) 52 см x (В) 119 см |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 39 323,90 ₴


