Велотренажер Schwinn 800IC
Велотренажер Schwinn 800IC - це високоякісний велотренажер, який вражає технологіями та дизайном.
Чудові технічні параметри
Велотренажер Schwinn 800IC має 18-кілограмовий маховик і опір, що регулюється за 100-градусною шкалою. Система магнітного опору забезпечує тиху роботу тренажерів і т.зв Система Micro-Adjust-System дозволяє точно регулювати опір.Відмінне обладнання
Велотренажер Schwinn 800IC пропонує великий вибір тренувальних програм, зокрема: цільові програми: час, дистанція, спалювання калорій, програма з контролем пульсу. Бездротова технологія Bluetooth дозволяє підключати консоль до навчальних програм. Користувачеві доступні два додатки: Trainings-Apps Zwift® і RideSocial®. Додаток Zwift® перенесе стажера у віртуальну реальність, зокрема: дозволить брати участь у змаганнях, планувати вправи та вибирати план тренувань. Завдяки додатку RideSocial® можна використовувати тренувальні маршрути по всьому світу.Надзвичайно зручна
Велоергометр Schwinn 800IC забезпечує високий комфорт використання. Це міцний кардіотренажер для користувачів вагою до 150 кг. Регулювання сідла та багатопозиційного керма по вертикалі та горизонталі дозволяє прийняти оптимальне положення. Все це доповнюється тримачем для планшета, тримачем для пляшки з водою та додатковим тримачем для аксесуарів.Велотренажер Schwinn 800IC
- VA Повнокольоровий дисплей з підсвічуванням
- Програми: час, дистанція, калорії, пульс
- Відображаються значення: час, швидкість, відстань, калорії, оберти в хвилину, пульс
- Bluetooth
- Сумісність із додатком Explore the World і Zwift (через Bluetooth)
- Комбіновані педалі (SPD + корзини)
- Багатопозиційне кермо з уретановим покриттям
- Тримач для пляшки з водою та додатковий тримач для аксесуарів
- Транспортні ролики
- Максимальний зріст користувача: 192 см
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри пристрою для налаштування - велотренажер Schwinn 800IC: (Д) 138,6 см x (Ш) 77,9 см x (В) 131,6 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: магнітне гальмо з ручним регулюванням
- потужність: 0 - 1000 Вт
- маховик : 18 кг
- Тренувальний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, оберти, калорії, пульс
- індикація профілів навчання через LCD
- рівні опору : 100
- Обладнання:
- регулювання сідла : горизонтальне , вертикальне
- регулювання керма : вертикальне , горизонтальне ,
- комбіновані педалі
- аксесуари: транспортувальні колеса, тримач для пляшки з водою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schwinn |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 0708447913999 |
| Вес маховика | 18 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Повнокольоровий дисплей з підсвічуванням |
| Додаткові характеристики | Максимальний зріст користувача: 192 см |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Количество программ | 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, оберти, калорії, пульс |
| Программы | час, дистанція, калорії, пульс |
| Регулировка | регулювання сідла : горизонтальне , вертикальне |
| Розміри | (Д) 138,6 см x (Ш) 77,9 см x (В) 131,6 см |
| Рівні навантаження | 100 |
| Тип | Магнітні;Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 74 138,90 ₴



