
Гребний тренажер Life Fitness Heat Performance
312 783,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 40433
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гребний тренажер Life Fitness Heat Performance
Гребний тренажер Heat Performance — новий пристрій від Life Fitness. Цей масивний гребний тренажер гарантує індивідуальні та ефективні тренування завдяки сучасним консолям.
Висока якість виконання
Heat Performance відрізняється благородним і спортивним стилем. Для його виготовлення використовуються тільки високоякісні матеріали. Каркас і міцний ланцюжок виготовлені з міцної сталі.Дві консолі - багато можливостей
Ви можете вибрати гребний тренажер з TFT або LCD консоллю. TFT-консоль забезпечує цифровий і миттєвий зворотний зв'язок. Завдяки цьому та мотиваційним програмам усі тренування – це унікальний досвід. Доступні навчальні програми допоможуть вам досягти та подолати свої межі як в індивідуальних, так і в групових тренуваннях. РК-консоль ідеально підходить для простих і легких тренувань.100 рівнів опору - висока ефективність
Пристрій Heat Performance оснащений гібридною системою опору, тому ви можете швидко вибрати один із 100 рівнів опору під час тренування. Завдяки широкому спектру можливостей гребний тренажер є ідеальним рішенням для амбітних сімей або для тренажерного залу.Ручка з кнопками регулювання
Крім того, параметри швидкого налаштування дозволяють розробити тренування дуже індивідуально та, наприклад, змінити звичайне тренування з веслування на інтервальне тренування або максимально силове тренування. На ручці є кнопки швидкого вибору, а сидіння надзвичайно зручнеГребний тренажер Life Fitness Heat Performance
- Дві консолі на вибір: класична LCD консоль або високоякісна TFT консоль
- Підключення Bluetooth & ANT+ - Bluetooth підходить лише для підключення до так званого Нагрудні ремінці BLE
- Програми: швидкий старт, тренування серцевого ритму, інтервальні тренування та гонка на дистанцію
- Дисплей: час, гребки за хвилину, дистанція, забіг на 500 метрів, калорії, вати, частота серцевих скорочень і рівні опору
- Гібридний опір: повітряний/магнітний опір
- 100 рівнів опору
- Ергономічна ручка з кнопками швидкого вибору
- Міцний і міцний ланцюжок
- Тримач для мобільного телефону в комплекті
- Висота сидіння: 43 см
- Колір: чорний антрацит
- Матеріал: сталь і алюміній
- Розміри налаштувань - гребний тренажер Life Fitness Heat Performance: (Д) 216 см x (Ш) 71 см x (В) 120 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Life Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 61 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | TFT |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Количество программ | 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Підставка для аксесуарів |
| Показання дисплея | час, відстань, SPM, поділ за часом на 500 метрів, рівень опору, калорії, вати, частота серцевих скорочень |
| Программы | Швидкий старт, силове тренування, тренування серцевого ритму, інтервальне тренування, гонка на дистанцію, змагання з другом. |
| Розміри | (Д) 216 см x (Ш) 71 см x (В) 120 см |
| Рівні навантаження | 100 |
| Тип | Магнітні;Повітряні |
Информация для заказа
- Цена: 312 783,90 ₴


