
Силова фітнес-станція BodyCraft Family X-Press Pro
346 498,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SW-95.0205
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Atlas BodyCraft Family X-Press Pro
Atlas BodyCraft Family - високоякісний тренажер з двома ваговими блоками, тросовим блоком і жимом ногами.
4 функціональні станції
BodyCraft Family X-Press Pro Atlas оснащений 4 станціями для вправ, що дозволяє виконувати численні вправи.Інноваційний канатний підйомник
Однією зі станцій є інноваційний бугельний бугель з регулюванням висоти, який надає практично нескінченну кількість варіантів під час тренувань.Реабілітаційне та імітаційне тренування
Атлас BodyCraft Family X-Press Pro також дозволяє виконувати вправи для терапевтичного тренування та імітаційні вправи (махи в теніс або гольф, техніка плавання, вправи з метання та удару).Atlas BodyCraft Family X-Press Pro
- Понад 40 базових вправ на 4 станціях
- Максимальне навантаження підйомника: до 1000 кг
- Обладнання, що входить до комплекту: верхня планка, гребна ручка, ручки для ніг, рукоятки, плакат з вправами, DVD з вправами
- Всі сидіння та спинки регулюються
- Шарикопідшипникові шківи та армовані скловолокном
- Високоякісне порошкове покриття
- BodyCraft Family X-Press pro Atlas може використовуватися двома людьми одночасно!
- Максимальне навантаження на жим ногами: 180 кг (замість 90 кг)
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Розміри пристрою для налаштування - Atlas BodyCraft Family X-Press Pro: (Д) 280 см x (Ш) 210 см x (В) 213 см
- Блок ваги 90 кг (20 х 4,5), 90 кг (20 х 4,5)
- Універсальні варіанти вправ для: плечей, грудей, спини, ніг, живота, рук
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BodyCraft |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251294111415 |
| Вид | Мультистанція |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Блок ваги 90 кг (20 х 4,5), 90 кг (20 х 4,5) |
| Класс | Домашні;Реабілітаційні;Професійні |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальная нагрузка | підйомника: до 1000 кг;жим ногами: 180 кг;користувача: 130 кг |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | (Д) 280 см x (Ш) 210 см x (В) 213 см |
| Тип нагрузки | Вантажноблокові |
Информация для заказа
- Цена: 346 498,90 ₴


