Тренувальна лава Hoist HF5165
Вагова лава Hoist HF5165 пропонує професійну якість, включаючи: завдяки можливості регулювання.
Широкі можливості регулювання
Спинка складається і регулюється в 7 положеннях (від -20° до 80°). Сидіння можна регулювати під трьома кутами (0°, 10°, 20°). Завдяки широким можливостям регулювання та налаштування положення тренажерної лави під ваші потреби, ваші тренування будуть комфортними та різноманітними.Зручні регульвані підножки
Тренажерна лава Hoist має зручні опори для ніг, які дозволяють стабільно виконувати вправи. Опора регулюється, щоб забезпечити індивідуальне налаштування для використання та вправ.Найвища якість виконання
На додаток до багатьох можливостей для тренувань, лава HF5165 характеризується перш за все високою якістю виготовлення. Сталеві рами та шкіряні сидіння та спинки забезпечують професійну якість навчання.Вагова лава Hoist HF5165
- Вагова лава професійної якості!
- Спинка регулюється в 7 положеннях (від -20° до 80°)
- Сидіння регулюється в 3 кутах (0°, 10°, 20°)
- Підніжка регулюється в 3 рівнях
- Стійкі сталеві рами
- Вбудовані транспортувальні ролики
- Вага: 35 кг
- Максимальна вага користувача: 450 кг
- Розміри монтажного пристрою - тренажерної лави Hoist HF5165: (Д) 158 см x (Ш) 56 см x (В) 119 см
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4251294111194 |
| Вес | 35 кг |
| Вид | Лави |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Спинка регулюється в 7 положеннях (від -20° до 80°) |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Підлогова;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальная нагрузка | 450 кг |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | (Д) 158 см x (Ш) 56 см x (В) 119 см |
| Разновидность | Лави |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
Информация для заказа
- Цена: 41 688,90 ₴



