
Тренажер Сміта Marbo Sport MS-U105 2.0
29 368,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MS-U105 2.0
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Силова рама з машиною Сміта та турніком Marbo Sport MS-U105 2.0 – це багатофункціональний тренажер, який дозволяє проводити комплексні силові тренування.
Рама MS-U105 2.0 від Marbo Sport ідеально підходить для:
- тренувань м’язів верхньої та нижньої частини тіла на вертикальній машині Сміта,
- вправ зі штангою,
- вправ із використанням власної ваги тіла.
Цей тренажер підійде як для початківців, так і для досвідчених любителів силових тренувань.
Машина Сміта
Використовуючи вільну вагу, машина Сміта забезпечує плавний рух завдяки якісним напрямним, а також можливість легкого фіксування штанги на одному з 13 рівнів висоти.
Напрямні машини MS-U105 2.0 мають амортизатори для захисту від пошкоджень при падінні штанги.
Додаткові функції
Турнік для підтягувань пропонує різноманітні варіанти хвату: вузький, широкий, прямий, кутовий тощо.
Поручні для віджимань – ідеальний варіант для тренування з різними рівнями навантаження.
Тримачі для навантаження дозволяють зберігати диски для швидкого доступу під час тренувань.
Додаткові тримачі для штанги з можливістю регулювання на 11 рівнях висоти, що забезпечують безпечне тренування зі штангою.
Серія Semi-Pro 2.0 – нове покоління
Semi-Pro 2.0 – нова серія обладнання від Marbo Sport, призначена для досвідчених користувачів.
Ідеальне поєднання функціональності та стилю. Обладнання цієї серії забезпечує точну регуляцію, ергономічність та стабільність для професійного тренування.
Придбайте силову раму з машиною Сміта та турніком Marbo Sport MS-U105 2.0 в нашому магазині. Гарантуємо високу якість, конкурентну ціну, швидку доставку та вигідні умови для оптових покупців, особливо для фітнес-центрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903641004527 |
| Вес | 62 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Конструкційний профіль 50 x 50 x 2 мм; |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Назначение | Для м’язів грудей;Для м’язів ніг;Для м’язів плечей;Для м’язів преса;Для м’язів сідниць |
| Розміри | Довжина: 122 см, |
| Разновидность | Мультистанція;Тренажер Сміта |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
- Цена: 29 368,90 ₴


