
Футбольні ворота переносні Powershot 180x120см
7 099 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21371
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Міцні футбольні ворота POWERSHOT
Ворота мають розміри 180x120 см , це ідеальні ворота для всіх любителів футболу: дітей та підлітків, які хочуть пограти у футбол у саду.
Футбольні ворота POWERSHOT виготовлені з надзвичайно міцного пластику: ПВХ труби діаметром 70 мм і товщиною 3 мм.
Ворота можна залишати на вулиці цілий рік, оскільки вони на 100% стійкі до погодних умов.
Ворота мають інноваційну систему засувок і замикаючих елементів, що дозволяє легко і швидко встановлювати і є дуже стійкими. Конструкція цих воріт була розроблена в Німеччині.
До воріт додаються анкери для кріплення до землі, що робить їх ще більш стійкими.
До воріт додається сітка, яка запобігає випаданню м’яча з воріт і робить ворота набагато ближчими до «стадіонних» футбольних воріт.
У комплекті:
- футбольні ворота 180х120 см
- анкери для закріплення в землі
- чистий гол
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4260382036578 |
| Вага брутто | 10 кг |
| Высота | 120 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкційний профіль | ⌀ 70 мм |
| Материалы | PVC |
| Розміри | 180x120 см |
| Розміри упакування | 112x30x22 см |
| Сітка | біла |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | готовий до гри після розгортання |
| Ширина | 180 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 099 ₴


