
Переносні футбольні міні-ворота BazookaGoal 120x75см
8 743,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21374
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ви шукаєте ворота, який дозволить вам ефективно займатися футболом? Вас цікавить ворота, який можна легко транспортувати і швидко зібрати?
BAZOOKAGOAL - ідеальне рішення для вас!
Розкладні BAZOOKAGOAL - міцні мобільні ворота нового покоління. Продукт ідеально підходить як для шкільних, так і для громадських майданчиків.
Відзначений нагородами дизайн іде рука об руку з якістю виготовлення .
Унікальна вбудована телескопічна конструкція з практичним чохлом робить ворота ідеальними для транспортування. Завдяки запатентованій системі ворота Bazooka розгортаються всього за кілька секунд .
Ідеально підходить для Академії футболу
BazookaGoal — це шлюз для розвитку талантів, який найчастіше обирають відомі клубні академії світу, зокрема: Челсі, Арсенал, Ліверпуль, Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Евертон, Редінг, Аякс, Олімпіакос і Coerver Coaching.
Додаткові можливості футбольних воріт BAZOOKAGOAL:
- Надзвичайно міцний і стійкий до різних погодних умов
- Міцна, легка і портативна рама
- Рама згинається під ударом, не ковзаючи по землі
- Універсальний , призначений для гри всюди: на полі, в школі, в холі, перед будинком, в саду, в парку, на вулиці, на пляжі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5060264300006 |
| Вага брутто | 5 кг |
| Высота | 75 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 75 см |
| Конструкційний профіль | ⌀ 50 мм |
| Материалы | скловолокно + pvc |
| Особенности | сітка, ремінь |
| Покрытие | PVC |
| Назначение | Міні-футбол;Футбол |
| Розміри | 120x75 см |
| Розміри упакування | 150x18x10 см |
| Сітка | BazookaGoal чорна |
| Тип | Футбольні ворота |
| Тип монтажа | готовий до гри після розгортання |
| Ширина | 120 см |
- Цена: 8 743,90 ₴


