
Футбольні ворота переносніInterplastic 3x2м тип 2
42 898,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21376
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ворота футбольні Interplastic 3х2 м тип 2 (портативні) - міцні і міцні алюмінієві футбольні ворота. Призначений як для професіоналів, так і для наймолодших футболістів.
- рама воріт з алюмінієвого профілю (120х100 мм) овального перетину з внутрішніми ребрами для запобігання деформації,
- каркас воріт із сталевої труби діаметром 35 мм, захищений від корозії методом гарячого цинкування,
- рама, прикріплена до світильника за допомогою з’єднувачів з оцинкованої сталі,
- складні дуги воріт дозволяють легко транспортувати та зберігати в невеликому просторі.
Ви знайдете його в наборі
- стійкі до погодних умов пряжки та сітчасті гачки,
- кріплення,
- шпильки, що закріплюють ворота в землі,
- ключі для самостійної збірки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Interplastic |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901407103804 |
| Высота | 200 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 80/100 см |
| Конструкційний профіль | owalny 120x100 мм |
| Материалы | алюміній |
| Особенности | 4шт анкерні шпильки 50 см |
| Покрытие | порошкове фарбування |
| Розміри | 3x2 м |
| Розміри упакування | 1 320x30x60 2 200x20x160 3 50x30x20 |
| Сертифікати | Сертифікат відповідності стандарту PN-EN 749:2006 |
| Сітка | 3x2 м, 80x100 см, поставляється окремо |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | вимагає складання |
| Ширина | 300 см |
Информация для заказа
- Цена: 42 898,90 ₴


