
Переносні футбольні ворота BazookaGoal 120x75 сині
9 733,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21391
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ворота BAZOOKAGOAL 120х75 сині
Обмежене видання культових тренувальних воріт. Завдяки сітці королівських синіх гол виглядає ще краще. Це чудовий вибір, якщо кольори вашої команди включають синій . На білій сітці можна надрукувати кольоровий командний герб.
Портативні ворота BazookaGoal розміром 120x75 см ідеально підходять для тренувань 1 на 1, 2 на 2, 3 на 3 і 4 на 4 . Ворота можна використовувати на будь-якій поверхні, як зовнішньої, так і внутрішньої.
Унікальна вбудована телескопічна конструкція з практичним чохлом робить ворота ідеальними для транспортування. Важить всього 5 кг! Завдяки запатентованій системі ворота Bazooka розгортаються всього за кілька секунд.
Відзначений нагородами дизайн йде рука об руку з якістю виготовлення. Задоволення гарантовано!
BazookaGoal — це шлюз для розвитку талантів, який найчастіше обирають відомі клубні академії світу, зокрема: Челсі, Арсенал, Ліверпуль, Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Евертон, Редінг, Аякс, Олімпіакос і Coerver Coaching.
Особливості футбольних воріт BAZOOKAGOAL :
- міцна, легка і портативна рама (важить всього 5 кг),
- надзвичайно міцний і стійкий до різних погодних умов,
- поперечина воріт прогинається назад, під впливом сили удару, не переміщаючи ворота по землі, а потім повертається у вертикаль
- універсальний - створений для того, щоб ви могли грати у футбол скрізь: на полі, в школі, в залі, перед будинком, в саду, в парку, на вулиці або на пляжі,
- У складеному вигляді його розміри становлять лише 150 х 15 х 10 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5060264300037 |
| Вага брутто | 5 кг |
| Высота | 75 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 75 см |
| Конструкційний профіль | ⌀ 50 мм |
| Материалы | скловолокно + pvc |
| Особенности | сітка, ремінь |
| Покрытие | PVC |
| Назначение | Міні-футбол;Футбол |
| Розміри | 120x75 см |
| Розміри упакування | 150x18x10 см |
| Сітка | BazookaGoal синя |
| Тип | Футбольні ворота |
| Тип монтажа | готовий до гри після розгортання |
| Ширина | 120 см |
- Цена: 9 733,90 ₴


