Набір бар’єрів Pure2improve Hurdles
3 793,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21400
Набір бар’єрів Pure2improve HurdlesНет в наличии
3 793,90 ₴
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Набір регульованих бар'єрів P2I HURDLES
У набір входить 5 шт. огорож, які регулюються від 20 до 30 см, і кришка для їх зберігання.
Бар'єри складані. Виготовлений з легкого і міцного ПВХ. Стійкі до розтягування, не тріскаються.
застосування:
- покращення спритності спортсмена,
- покращена робота ніг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pure2Improve |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8719033335189 |
| Вага брутто | 2,5 кг |
| Высота | 20 - 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | червоно-Чорний |
| Количество | 5 |
| Материалы | 75% PCV, 24% поліестер |
| Регулировка высоты | Да |
| Розміри упакування | 47,5x15,5x35,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 793,90 ₴


