
Футбольний тренажер сітчаста рама Exit Kickback L Rebounder
10 173,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21427
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тренажер ребаудер EXIT KICKBACK L - багатофункціональний тренажер для тренувань дітей і підлітків. Він використовується для розвитку футбольних навичок, таких як кидок, передача та прийом м’яча.
Він дозволяє робити велику кількість передач за короткий час, завдяки чому гравець швидше вдосконалює свої навички.
Це дозволяє тренуватися поодинці, без необхідності постійно бігати за м'ячем.
Переваги тренувань на тренажері EXIT KICKBACK L REBOUNDER:
- поліпшення координації рухів;
- краще розташування гравця при прийомі м'яча;
- покращення положення ніг при кидку та передачах;
- краща точність.
Специфікація:
- розміри: 124 х 124 см,
- міцна конструкція,
- каркас зі сталевої труби діаметром 38 мм і товщиною стінки 2 мм, захищений від корозії порошковим покриттям чорного кольору,
- можливість регулювання кута нахилу від 35⁰ до 90⁰ в більш ніж 10 положеннях,
- сітка світловідбивна, діаметр вічка 40х40 мм,
- два колеса, прикріплені до нижньої рами, що полегшує переміщення відбійника,
- можна використовувати в різних видах спорту: футбол, волейбол, гандбол, хокей на траві, чокбол,
- У набір входять анкерні шпильки для фіксації тренажера на природному полі.
- Інструкція: СКАЧАТИ + опис польською мовою: СКАЧАТИ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Exit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718469460731 |
| Вага брутто | 18 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 38 мм |
| Материалы | сталь |
| Особенности | анкерні шпильки |
| Розміри | 124x124 см |
| Розміри упакування | 129x73x11 см |
| Сертифікати | TÜV, CE, EN 71 |
Информация для заказа
- Цена: 10 173,90 ₴


