Захисний килимок KETTLER - високоякісний продукт, призначений для власників фітнес-обладнання. Завдяки своїм розмірам рекомендується для велотренажерів або еліптичних тренажерів.
Виготовлений з високоякісного матеріалу, він ефективно захищає підлогу від пошкоджень, поглинає вібрацію та поглинає шум під час занять на тренажерах.
Розмір килимка в розкладеному вигляді 140х80 см. Після виконання вправ ви можете легко згорнути килимок і зберігати його разом із обладнанням.
Універсальний чорний колір і сучасний, мінімалістичний дизайн захисного килимка KETTLER дозволяють вписати його в будь-який інтер'єр.
Специфікація :
- захищає землю від пошкоджень важким обладнанням,
- амортизуючий шар - підвищує комфорт і безпеку занять,
- завдяки своїм протиковзким властивостям виключає ризик падіння після виходу з обладнання,
- пригнічує шум під час тренувань.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KETTLER |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4001397578321 |
| Вага брутто | 3,3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 см |
| Материалы | поліестер 100%;вінілове покриття |
| Розміри упакування | 82 x 15 x 16 см |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 80 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 573,90 ₴



