
Сітка для волейболу/бадмінтону/волейболу Exit 3000
6 873,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21441
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Хочете подарувати своїм дітям можливість весело проводити час довгі роки?
А може, ви хочете активно провести свій вільний час?
В обох випадках ідеальним рішенням буде Exit Multi Sport Net. Можливість регулювання висоти сітки дозволяє використовувати її для гри в бадмінтон, волейбол, теніс і волейбол. Встановлення висоти надзвичайно просте, а міцна конструкція рами та подвійна система кріплення забезпечують постійне натягнення сітки. Система Exit Anker, що складається з кріпильних шпильок і анкерів, дозволяє закріпити сітку, але навіть без анкерування конструкція стійко тримається на ніжках, тому сітку можна використовувати в спортивних залах або фітнес-клубах.
Особливості продукту:
Зріст: 155/109/62 см
Ширина сітки: 300 см
Вага: 11 кг
У комплект входить практична сумка, яка дозволяє вільно переносити спорядження.
Купуйте Multi Sport Net і отримуйте задоволення!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Exit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718469460748 |
| Вага брутто | 12 кг |
| Высота | 62/109/155 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри упакування | 106x21x13 см |
| Сертифікати | TÜV, CE, EN 71 |
| Ширина | 300 см |
- Цена: 6 873,90 ₴


