
Балансувальна платформа Pure2improve Balance Board
1 263,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21443
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Баланс-платформа P2I BALANCE BOARD має 3-рівневе регулювання висоти для легкого, середнього та складного рівнів тренувань.
Протиковзка поверхня забезпечує комфорт і безпеку під час тренувань.
Призначений для вправ на баланс, які покращують фізичну форму, координацію рухів і силу.
Платформа балансу ідеальна:
- для регенерації після травм або операцій,
- для занять фітнесом, аеробікою та йогою,
- щоденні вправи,
- покращення фізичної форми,
- силові тренування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pure2Improve |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8719033335141 |
| Вага брутто | 1 кг |
| Высота | 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 35 см |
| Цвет | Черно-красный |
| Материалы | 100% PP |
| Розміри упакування | 37,5x32x39 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 263,90 ₴


