
Гумова підставка для обладнання Pure2improve Rubber Base
1 149 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21463
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
P2I РЕЗУМОВА ОСНОВА гумова основа
Гумова основа може використовуватися на будь-яких поверхнях, від трави до бетону. Гумова основа сумісна з іншими продуктами Pure2imporve, наприклад, палицями, гімнастичними палицями та воротами. Отвір в основі має діаметр 4 см.
Завдяки основам ми можемо більш стійко поставити виріб на землю, вони виконують роль обважнювачів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pure2Improve |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8719214686789 |
| Вага брутто | 2,5 кг |
| Высота | 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Количество | 1 |
| Материалы | Гума |
| Розміри упакування | 26,5x23x14 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴


