
Футбольні ворота переносні Hudora Expert 300x200см
11 328,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21476
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Футбольні ворота Hudora Expert - міцні ворота від німецького бренду Hudora, виготовлені з високоякісних матеріалів.
Поперечина і стійки воріт виготовлені з міцного профілю діаметром 75 мм. Ворота додатково укріплені каркасом зі сталевих труб діаметром 32 мм.
Сітка виготовлена з міцного та стійкого до погодних умов поліестеру. Ворота захищені від корозії порошковим покриттям.
У воротах Hudora Expert використовуються два типи з’єднань: система замикання, яка дозволяє швидко та просто зібрати раму воріт, і гвинтова система, яка забезпечує міцне з’єднання поперечини та стійок.
Ворота можна прикріпити до землі за допомогою шпильок, що входять до комплекту.
Специфікація:
- Розміри: 300 x 200 x 120 см (ширина x висота x глибина)
- Призначення: сад, тренувальні поля
- Тип: переносний з прикріпленими до землі шпильками
- Матеріал: міцний сталевий профіль
- Сітка: міцна, поліестер Hudora Expert (розмір вічка 10 см)
- Вага: 21 кг
- Обладнання: сітка, анкерні шпильки (7 L-подібних деталей)
- Інструкція: СКАЧАТИ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hudora |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4005998851715 |
| Вага брутто | 23,5 кг |
| Высота | 200 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 120 см |
| Конструкційний профіль | 75/32 мм |
| Материалы | стальна труба |
| Особенности | 7 монтажних шпильок, що кріплять ворота до землі |
| Покрытие | порошкове фарбування |
| Назначение | рекреаційні |
| Размер | 300x200 см |
| Розміри | 3x2 м |
| Розміри упакування | 115.5 x 38.5 x 18.5 см |
| Сертифікати | CE |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | вимагає складання |
| Ширина | 300 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 328,90 ₴


