Сітка є одним з найбільш експлуатованих елементів воріт.
Якщо ви дбаєте про професійний імідж свого майданчика, вам варто вибрати правильний тип сітки.
Сітка для воріт 5х2 м підійде для футбольних воріт глибиною 80/150 см.
Сітка виготовлена з безвузлового високоміцного поліпропілену ( PPhT - Polypropylene High Tencity).
- Довговічність і гнучкість - незважаючи на інтенсивне використання, сітки не зношуються і стійкі до деформацій і розривів. Завдяки розтяжній верхній частині вони не зміщуються при установці на ворота.
- Стійкість до УФ-випромінювання та погодних умов - сітка не втрачає свій колір і зберігає свої властивості навіть при сильному впливі сонця, інтенсивних опадів або перепадів температури.
- Низьке водо- та брудопоглинання - сітки не вбирають воду та бруд, тому не важчають, не деформуються та не пошкоджуються.
- Вогнестійкість - найвищий клас вогнестійкості.
- Мала вага - завдяки цьому сітки легко монтуються
- Антибактеріальна технологія - сітки не виділяють неприємних запахів.
- Матеріал PPhT на 100% підлягає переробці.
Особливості продукту:
- Розміри: 5х2м
- Матеріал: ПФТ
- Товщина: 4 мм
- Розмір осередку: 12х12 см
- Колір: Зелений
- Глибина сітки: 80/150 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Количество | 1 |
| Назначение | Футбол |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901407104313 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 80/150 см |
| Комірка сітки | 12x12 см |
| Материалы | PPhT |
| Розміри | 5x2 м |
| Тип | Сітки для воріт |
| Толщина | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 449 ₴



