
Сітка для воріт Sportpoland Skrzat 300x100см, PP 3мм
1 978,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21491
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Сітка є одним з найбільш експлуатованих елементів воріт.
Якщо ви дбаєте про професійний імідж свого майданчика, вам варто вибрати правильний тип сітки.
Сітка розміром 300х100 см підійде для футбольних воріт глибиною 80/100 см.
Сітка виготовлена з безвузлового високоміцного поліпропілену ( PPhT - Polypropylene High Tencity).
- Довговічність і гнучкість - незважаючи на інтенсивне використання, сітки не зношуються і стійкі до деформацій і розривів. Завдяки розтяжній верхній частині вони не зміщуються при установці на ворота.
- Стійкість до УФ-випромінювання та погодних умов - сітка не втрачає свій колір і зберігає свої властивості навіть при сильному впливі сонця, інтенсивних опадів або перепадів температури.
- Низьке водо- та брудопоглинання - сітки не вбирають воду та бруд, тому не важчають, не деформуються та не пошкоджуються.
- Вогнестійкість - найвищий клас вогнестійкості.
- Мала вага - завдяки цьому сітки легко монтуються
- Антибактеріальна технологія - сітки не виділяють неприємних запахів.
- Матеріал PPhT на 100% підлягає переробці.
- Сертифікат OEKO-TEX - сітки на 100% антиалергічні та безпечні для користувачів, особливо дітей.
Особливості продукту:
- Розміри: 300х100 см
- Матеріал: ПФТ
- Товщина: 3 мм
- Розмір осередку: 10х10 см
- білий колір
- Глибина сітки: 80/100 см
Сертифікати:
ОЕКО-ТЕКС
виробництво поліпропілену відповідає найвищим стандартам і нормам щодо небезпечних речовин (включаючи так званий регламент REACh), матеріал позначений як продукт Class 1 - відповідає найсуворішим вимогам якості, це найвища оцінка за шкалою (матеріали безпечні для дітей).
Сертифікати AITEX, UKAS і B1
найвищий клас вогнестійкості ("M1") і стандарти вогнестійкості DIN 4102-1 і NFPA 701.
AENOR ER0167/2001 та IQNet
системи управління, що відповідають міжнародним стандартам ISO 9001.
Сертифікати відповідності стандартам: EN-1263-1, ANSI A10.11., EN-1891.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 2,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 80/100 см |
| Комірка сітки | 10x10 см |
| Назначение | Міні-футбол;Футбол |
| Розміри | 300x100 см |
| Розміри упакування | 25 x 30 x 15 см |
| Сітка | PPhT Поліпропілен високої міцності |
| Тип | Сітки для воріт |
| Толщина | 3 мм |
| Основные атрибуты | |
| Количество | 1 |
- Цена: 1 978,90 ₴


