Ворота футбольні Finta 300х200 см від Exit - це надзвичайно міцна конструкція та надзвичайно міцна.
Це ідеальні ворота для саду або невеликого поля для маленьких і великих любителів футболу.
У набір входить тренувальний брезент , що дозволяє вдосконалити навички стрільби у «вікно».
Ворота захищені від перекидання сучасною системою кріплення . Під час гри вона стійко прикріплена до землі , а після закінчення гри (або коли потрібно покосити газон) ви можете швидко демонтувати рукава і перенести ворота в інше місце.
Завдяки запатентованому дизайну воріт ми можемо насолоджуватися грою, не турбуючись про безпеку.
У комплект входить якісна сітка.
Специфікація:
- розміри 300х200х90 см,
- оцинкований з порошковим покриттям чорний,
- запатентована сітка гарантує тривале використання,
- Запатентована система кріплення забезпечує довговічність і високу мобільність
У набір входить:
- навчальний брезент
- високоякісна сітка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Exit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718469467143 |
| Вага брутто | 33 кг |
| Высота | 200 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 90 см |
| Конструкційний профіль | ⌀ 50 мм |
| Материалы | стальна труба |
| Особенности | 2 шт вбивні втулки, кришка мішені, сітка |
| Покрытие | гальванізація та порошкове фарбування |
| Розміри | 3x2 м |
| Розміри упакування | 2 kartony max 116x40x18 см |
| Сертифікати | TÜV, CE, EN 71 |
| Сітка | EXIT czarna |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | вимагає складання |
| Ширина | 300 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 158,90 ₴



