Футбольні ворота Maestro 180х120 см від Exit надзвичайно міцні та надзвичайно міцні.
- розміри: 180х120х60 см,
- оцинкований з порошковим покриттям чорний,
- запатентована сітка гарантує тривале використання,
- Запатентована система кріплення забезпечує довговічність і високу мобільність
Ви знайдете його в наборі
- навчальний брезент
- анкери для надійного кріплення воріт до землі (довжина 24 см)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Exit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718469462148 |
| Вага брутто | 17 кг |
| Высота | 120 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 60 см |
| Конструкційний профіль | ⌀ 38 мм |
| Материалы | стальна труба |
| Особенности | 2 шт вбивні втулки, кришка мішені, сітка |
| Покрытие | гальванізація та порошкове фарбування |
| Розміри | 180x120 см |
| Розміри упакування | 93x30x14 см |
| Сертифікати | TÜV, CE, EN 71 |
| Сітка | EXIT czarna |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | вимагає складання |
| Ширина | 180 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 918,90 ₴



