
Стійки для волейболу та бадмінтону + сітка Hudora 76535
2 693,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21533
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Переносний набір зі стовпів і сітки призначений для розважальних ігор в саду .
Регульована висота стійок дозволяє грати у волейбол і бадмінтон. Завдяки зручній сумці набір можна легко взяти з собою в парк або на відпочинок.
Стовпи складаються з 4 частин і виготовлені з міцного сталевого профілю . Стовпи захищені від корозії порошковим покриттям.
Після монтажу стійок сітку можна повісити на висоті 2,15 м для гри у волейбол або 1,55 м для гри в бадмінтон.
Набір складається з:
- 2 сталевих стовпа
- 4 шпильки
- поліефірна сітка
- сумки для перенесення
Бари :
сталевий Ø 25 мм, складаний і регульований.
Чистий:
- довжина 6м
- ширина 70 см
- розмір вічка 4х4 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hudora |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4005998207932 |
| Вага брутто | 2,4 кг |
| Высота | 155 - 215 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкційний профіль | ⌀ 25 мм |
| Материалы | сталь |
| Назначение | рекреаційні |
| Регулировка высоты | Да |
| Розміри упакування | 60,5x11x7 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 693,90 ₴


