
Велотренажер горизонтальний Kettler Tour 600 R
48 343,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21543
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велосипед лежачи рекомендують людям, які мають проблеми з поперековим відділом хребта.
Його також можуть використовувати маломобільні люди та люди похилого віку.
Kettler TOUR 600 R - індукційний велосипед з електронним керуванням, з маховиком 8 кг. Під час тренувань ви можете вибрати одну з 10 програм , адаптованих до різного рівня підготовки. Навчальний комп’ютер також дозволяє налаштувати 4 користувачів, тому кожен член сім’ї матиме доступ до своїх даних останніх тренувань.
Рівень опору можна змінювати в діапазоні 25-350 Вт кожні 5 Вт, що дозволяє регулювати інтенсивність тренування відповідно до ваших індивідуальних потреб.
Для комфорту використання та можливості відрегулювати велосипед під висоту тренажера сидіння можна регулювати по напрямній.
Вантажопідйомність пристрою становить 130 кілограм.
Специфікація:
- Тип пристрою: горизонтальний велотренажер
- Тип: індукційний
- Вага маховика : 8 кг
- Регулювання опору: електронне, 25-350 Вт з кроком 5 Вт
- Пікова потужність: 350 Вт
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Вимірювання: час, швидкість, відстань, частота обертів об/хв, пульс, калорії, вати
- Комплектація: навчальний комп’ютер, тримач для смартфона, сенсорні датчики, транспортувальні колеса, профільовані ручки
- Програми навчання: 10
- Мови меню: 7 EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU
- Ручка: ергономічна
- Підніжки: протиковзкі
- Джерело живлення: блок живлення 230В
- Розміри в розкладеному стані Д x Ш x В: 163 x 63 x 119 см
- Вага: 51 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KETTLER |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7640119481401 |
| Вес маховика | 8 кг |
| Вес (кг) | 50 кг |
| Дисплей | 5,6-дюймовий РК-дисплей |
| Додаткові характеристики | Мови меню 7 (PL + EN, DE, FR, IT, NL,RU); |
| Класс | Домашні;Реабілітаційні |
| Конструкция | горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Количество программ | 10 |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики |
| Показ дисплея | час навчання, відстань (км або милі), споживання енергії (ккал або кДж), пульс, швидкість, оберти (об/хв), потужність (у Ватах) |
| Программы | Швидкий старт; |
| Регулировка | Сідло: регулювання висоти і відстані |
| Розміри | 163x63x119 см (Д x Ш x В) |
| Рівні навантаження | 20 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 48 343,90 ₴


