
Гриф олімпійський 50мм/160см HMS GO 160кг
4 343,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-024
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Пряма олімпійська штанга GO160 HMS виготовлена зі спеціальної хромованої сталі , яка пройшла загартування. Продукція бренду HMS характеризується довговічністю в поєднанні з ідеальною гнучкістю. У комплект входить два затискача для щелеп.
Надійне та зручне захоплення штанги забезпечується акуратною накаткою. Максимальне навантаження становить 160 кілограм. У свою чергу, діаметр захватної частини становить 28 міліметрів, що забезпечує високу міцність і комфорт занять.
Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Два затискача для щелеп , що входять в комплект , гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ. Розетки мають гумові елементи з внутрішньої сторони для запобігання ослабленню навантаження.
Специфікація:
- Матеріал: загартована сталь
- Оздоблення захватної частини: рифлена
- Антикорозійний захист: хром
- Затискачі: щелепні затискачі
- Кількість затискачів: 2 шт
- Діаметр ручки: 28 мм
- Діаметр вантажної частини: 50 мм
- Вага: 9,5 кг
- Довжина: 120 см
- Максимальне навантаження: 160 кг
Коментарі:
- Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695537192 |
| Вес | 28 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Пружинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 171,5 см |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 160 кг |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 160 |
| Форма грифа | Пряма |
- Цена: 4 343,90 ₴


