
Гриф олімпійський ламаний 120см/50мм HMS GOL 160кг
4 783,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 36961
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Олімпійська штанга для згинання GOL160 HMS PREMIUM виготовлена зі спеціальної загартованої хромованої сталі . Продукція бренду HMS характеризується довговічністю в поєднанні з ідеальною гнучкістю. У комплект входить два затискача для щелеп.
Надійне та зручне захоплення штанги забезпечується акуратною накаткою. Максимальне навантаження становить 160 кілограм. У свою чергу, діаметр захватної частини становить 28 міліметрів, що забезпечує високу міцність і комфорт занять. Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Два затискача для щелеп , що входять в комплект , гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ. Розетки мають гумові елементи з внутрішньої сторони для запобігання ослабленню навантаження.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Тип: Олімпійський
- Загальна довжина (мм): 1200
- Діаметр захватної частини (мм): 28
- Діаметр вантажної частини (мм): 50
- Ручка: рифлена
- Затискачі: 2x затискачі для щелеп
- Максимальне навантаження (кг): 160
- Вага виробу (кг): 9,8
Коментарі:
- Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695509458 |
| Вес | 9,8 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Затискний швидкознімний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 1200 мм |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 160 кг |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 160 |
| Форма грифа | Пряма |
- Цена: 4 783,90 ₴


