Компактний еліптичний тренажер Schwinn 510E
Компактний еліптичний тренажер Schwinn 510E Compact багатий на обладнання з перевіреними рішеннями в компактному розмірі та мобільному дизайні.
Надзвичайно компактний
Маючи довжину лише 109 см, компактний еліптичний тренажер Schwinn 510E приблизно на 40% менший за стандартні еліптичні тренажери, але все ще пропонує всі важливі функції.Оптимальна довжина кроку
Завдяки великій довжині кроку та ергономічному та вигідному положенню ніг можливі природні та зручні для суглобів рухи під час бігу. Оптимальна довжина кроку еліптичного тренажера трохи менше 46 см, а відстань між внутрішніми сторонами педалей приблизно 12 см.Різноманітні програми тренування
З еліптичним тренажером Schwinn 510E ви можете урізноманітнити своє тренування завдяки 16 різним рівням опору та загалом 13 тренувальним програмам (включаючи тренування з викликом, програми пульсу або інтервальні блоки).Підключіться до телефону або планшету
Крім того, еліптичний тренажер можна підключити до будь-якого мультимедійного пристрою за допомогою однієї кнопки. Завдяки цьому ви можете підключити до свого пристрою навчальні програми, такі як Explore the World. Дотримуйтесь віртуальних маршрутів по всьому світу та киньте виклик своїм друзям через соціальні мережі.Перевірені рішення
Як і всі пристрої Schwinn, модель 510E також має дуже багате оснащення. Завдяки покритому та ребристому гумовому шару ви маєте дуже добре зчеплення з педалями. Регульовані по висоті ніжки забезпечують безпечне і стабільне положення на будь-якій поверхні.Багате обладнання
Ручні датчики частоти серцевих скорочень вимірюють і відображають ваш пульс у будь-який час, що дозволяє проводити інтенсивні тренування з контролем пульсу. Завдяки практичному тримачу для пляшки з водою ви можете будь-коли поповнити рідину. Ви також можете дивитися улюблені серіали на планшеті або смартфоні під час тренування завдяки вбудованому медіатримачу.Мобільний дизайн
Еліптичний тренажер Schwinn 510E можна легко переміщати по дому. Щоб транспортувати пристрій, просто підніміть задню частину і перемістіть його в будь-яке місце.Компактний еліптичний тренажер Schwinn 510E
- Компактний і міцний еліптичний тренажер
- Сумісний із Explore the World
- Вирівнювання висоти землі
- Максимальна вага користувача: 136 кг
- Розміри пристрою для налаштування - Компактний еліптичний тренажер Schwinn 510E: (Д) 132 см x (Ш) 61 см x (В) 159 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: магнітне гальмо з електронним регулюванням
- вага маховика за заявою виробника: 4,5 кг
- довжина кроку: 45,7 см
- ширина кроку: 12 см
- шарніри з шарикопідшипниками
- Тренувальний комп'ютер:
- рівні опору : 16
- екран: час, відстань, швидкість, потужність, ват, обертів на хвилину , калорії, пульс
- індикація профілів навчання через LCD
- загальна кількість тренувальних програм: 13 , у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 1
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: ручні датчики пульсу + нагрудний ремінь (продається окремо)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- живлення: мережеве
- аксесуари: транспортувальні колеса, тримач для пляшки з водою
- Еліптичний тренажер пропонує природні, щадні рухи для суглобів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwinn |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 0708447912503 |
| Q-фактор | 12 см |
| Вес маховика | 4,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Довжина кроку | 45,7 см |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Передньоприводні;Підлогова;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Количество программ | 13 |
| Максимальне навантаження, кг | 136 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, потужність, ват, обертів на хвилину , калорії, пульс |
| Программы | 13 , у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 1 |
| Регулювання глибини кроку | 45,7 см |
| Розміри | (Д) 132 см x (Ш) 61 см x (В) 159 см |
| Рівні навантаження | 16 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 78 263,90 ₴



