
Мотоцикл на акумуляторі Lean Cars BMW HP4 Race JT5001 білий (10563)
11 899 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 10563
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний мотоцикл BMW HP4 Race JT5001 Білий
Розмір упаковки:
117см х 40см х 63см
Вага упаковки:
21 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | MP3 USB |
| EAN | 5904665993965 |
| Аккумулятор | 12V7А/год |
| Артикул | 10563 |
| Вес | 17 кг |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Відкривання дверей | немає |
| Тормоз | Автоматичне при відпусканні педалі газу |
| Ключи | немає |
| Колеса | М'які EVA |
| Кресло | М'яка екошкіра |
| Максимальная скорость | 3-6 км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 30кг |
| Мoдель | JT5001 |
| Мощность двигателя | 2 x 45 Вт |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | немає |
| Розміри транспорту | 119 см x 68 см x 73 см |
| Світло | Перед LED |
| Час безперервної їзди | до 1 години |
| Время зарядки | 8 годин |
Информация для заказа
- Цена: 11 899 ₴


