
Квадроцикл на акумуляторі Lean Cars BDM0906 з надувними колесами зелений (4119)
9 199 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4119
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Акумуляторний квадроцикл BDM0906 Green з надувними колесами
Спільні поїздки з нашим квадроциклом принесуть масу задоволення не тільки маленькому водієві, а й батькам. Можливо, така розвага стане початком захоплення автомобілем, яке в майбутньому дитина розділить з батьком? Виберіть наш квадроцикл BDM0906 та познайомтеся з усіма його перевагами та можливостями.
Ми віримо, що виготовлення з матеріалів найвищої якості в поєднанні з міцною великою конструкцією задовольнить смаки найменших користувачів. Спортивний дизайн і стиль, натхненний гоночними автомобілями, тільки заохочуватимуть вашу дитину до активності. Що ще особливого в цьому обладнанні? 2. Пульт дистанційного керування 4G і робочі фари, розташовані в передній і задній частині двоколісного. Шкіряне, м'яке сидіння, гумові надувні колеса , а також амортизатори та електричні гальма не тільки підвищать комфорт використання дитячого квадроцикла , а й рівень безпеки.
Технічні дані квадра BDM0906 також вражають. Швидкість, яку може розвивати обладнання, становить від 3 до 5 км/год, а час руху після приблизно 8 годин зарядки становить 1,5 години. Подвійний двигун потужністю 45 Вт і акумулятор ємністю 12 В 7 Ач гарантують чудові враження від водіння.
Обираючи цю річ, варто пам'ятати, що іграшковий квадроцикл, згідно з рекомендаціями виробника, призначений для дітей старше 3 років.
Розмір упаковки: 100 х 60 х 40 см
Вага: 23,4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Время зарядки | 8 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | Можливість вибору джерела звуку; |
| EAN | 5907625581134 |
| Аккумулятор | 12V7А/год |
| Артикул | 4119 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Відкривання дверей | немає |
| Тормоз | Автоматичне при відпусканні педалі газу; |
| Ключи | немає |
| Колеса | Гумові |
| Кресло | Екошкіра |
| Максимальная скорость | 3-5 км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 30кг |
| Мoдель | Quad BDM0906 |
| Передачи | 3 швидкості |
| Мощность двигателя | 2 x 45 Вт |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | є;є; |
| Ремни безопасности | немає |
| Розміри транспорту | 100 см x 65 см x 74 см |
| Світло | Перед та зад LED |
| Час безперервної їзди | до 1 години |
- Цена: 9 199 ₴


