
Квадроцикл на акумуляторі Lean Cars R/C BMD0906 білий (599)
9 549 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 599
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Квадроцикл білий на акумуляторі
Велика, міцна і, головне, виготовлена з якісного матеріалу квадроцикла. Автомобіль виконано в сучасному позашляховому стилі та задовольнить смаки найменших автолюбителів. Представлене обладнання відрізняється хромованими елементами, елементами з м'якої шкіри, амортизаторами, які полегшують їзду по нерівній місцевості. Quad має вхід USB, MP3 та SD-карту, але також можна запустити FM-радіо.
Подвійний двигун потужністю 45 Вт і акумулятор 12 В ємністю 7 Ач гарантують чудове задоволення та незабутні враження! Після зарядки ваша дитина може насолоджуватися 1,5-годинною поїздкою, розвиваючи швидкість до 5 км/год . Білий квадроцикл оснащений двома передачами, тому маленький водій може їздити вперед і назад, що полегшується завдяки гумовим колесам автомобіля. При бажанні ви можете керувати автомобілем вашої дитини за допомогою пульта дистанційного керування 2.4G , що підвищить рівень безпеки дитини в несприятливих умовах на вашій дорозі.
Розміри автомобіля :
- 100 см х 65 см х 74 см.
Іграшка рекомендована виробником для дітей від 3 років - отриманий сертифікат CE гарантує безпечну гру. Зібрати квадроцикл дуже просто, займає близько 25 хвилин.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Время зарядки | 8 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | Музична панель з MP3, USB, SD; |
| EAN | 5902808150558 |
| Аккумулятор | 12V7А/год |
| Артикул | 599 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Відкривання дверей | немає |
| Тормоз | Автоматичне при відпусканні педалі газу; |
| Ключи | немає |
| Колеса | М'які EVA |
| Кресло | Екошкіра |
| Максимальная скорость | 3-5км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 30кг |
| Мoдель | Quad BDM0906 |
| Передачи | Автоматична |
| Мощность двигателя | 2 x 45 Вт |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | є;є; |
| Ремни безопасности | немає |
| Розміри транспорту | 100 см x 65 см x 74 см |
| Світло | Перед LED |
| Час безперервної їзди | до 1 години |
- Цена: 9 549 ₴


