
Квадроцикл на акумуляторі Lean Cars HL568 червоний (13559)
8 249 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13559
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розмір упаковки:
84см х 44см х 37см
Вага:
14 кг
Призначений для дітей старше 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Время зарядки | 8 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | Музична панель з MP3, USB, |
| EAN | 5905323217997 |
| Аккумулятор | 12V7А/год |
| Артикул | 13559 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Тормоз | Автоматичне при відпусканні педалі газу; |
| Колеса | Пластик |
| Кресло | Пластик |
| Максимальная скорость | 3-3,5км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 25кг |
| Мoдель | HL568 |
| Мощность двигателя | 2 x 45 Вт |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | є;є |
| Ремни безопасности | немає |
| Розміри транспорту | 83 см x 53 см x 56 см |
| Світло | Перед LED |
| Час безперервної їзди | до 1 години |
Информация для заказа
- Цена: 8 249 ₴


