
Трактор на акумуляторі Lean Cars ZP1001B з ковшом Klakson блакитний (15137)
5 388,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 15137
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розмір упаковки:
74см х 40см х 35см
Вага:
7,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | Музична панель з MP3;Музична панель з MP3 |
| EAN | 5905515355216 |
| Аккумулятор | 1x6V4,5А/год |
| Артикул | 15137 |
| Вес | 6 кг |
| Вид транспортного засобу | Трактори |
| Відкривання дверей | немає |
| Тормоз | Автоматичне при відпусканні педалі газу; |
| Ключи | немає |
| Колеса | Пластмаса з гумою |
| Кресло | Пластик |
| Максимальная скорость | 1,5-3 км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 20кг |
| Мoдель | ZP1001B |
| Передачи | 2 швидкості (перед/зад) |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | є;є |
| Ремни безопасности | немає |
| Розміри транспорту | 87 см x 42,5 см x 44,5 см |
| Світло | Перед LED |
| Час безперервної їзди | до 1 години |
| Время зарядки | 8 годин |
Информация для заказа
- Цена: 5 388,90 ₴


