
Електромобіль GoKart Lean Cars XMX619 червоний лак Spider (4260)
20 788,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4260
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розмір упаковки:
118см х 74см х 34см
Вага:
30,5 кг
Призначений для дітей старше 6 років.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 24.5 кг |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Время зарядки | 8 час |
| Основные | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | Bluetooth, MP3 |
| EAN | 5907625581691 |
| Аккумулятор | 24V7А/год |
| Артикул | 4260 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Тормоз | Автоматичне при відпусканні педалі газу |
| Додаткові характеристики | педалі регулюються |
| Руль | регулюється |
| Ключи | немає |
| Колеса | Надувні |
| Кресло | Пластик |
| Максимальная скорость | 6,5- 12,5 км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 50кг |
| Мoдель | немаєMX619 |
| Мощность двигателя | 2 x 45 Вт |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | є;є |
| Ремни безопасности | 5-ти точковий |
| Розміри транспорту | 114 см x 76 см x 58 см |
| Час безперервної їзди | до 1 години |
Информация для заказа
- Цена: 20 788,90 ₴


