
Веломобіль GoKart Lean Cars G208 червоний (11908)
5 699 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 11908
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Педаль Go-Kart G208 Red
Розмір упаковки:
100 см х 30 см х 62 см
Вага упаковки:
10 кг
Характеристики:
- їзда вперед і назад
- просте управління ліворуч і праворуч
- ручне гальмо та зчеплення
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5904665995365 |
| Артикул | 11908 |
| Вес | 13кг |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Тормоз | hamulec ręczny |
| Колеса | Надувні |
| Кресло | Пластик regulowane |
| Максимальне навантаження, кг | 30кг |
| Мoдель | G208 |
| Привод | Педальний |
| Розміри транспорту | 122 см x 60 см x 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴


