
Баггі 4x4 на акумулятор Ramiz SuperStar з дисплеєм, Moro
25 353,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41115
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Характеристики | Баггі SuperStar 4x4 MP4 Moro |
| Двигун | 4x45 Вт |
| Драйв | Змінний привід на 2 або 4 колеса (керується за допомогою перемикача) |
| Акумулятор | 2 x 12 В/7 Ач |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | ключ |
| Відкриття дверей | Так + Блокувати |
| Сидіння |
|
| Стовбур | Заднє відділення для речей |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 27,2 кг |
| Розмір коробки | 124 х 92,5 х 40 см |
| Вага коробки | 34,5 кг |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| оформлення | 23 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій 1500mA, | |
| віддалений, | |
| Справа. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;вхід MP4;вхід на карту SD;вхід USB |
| Вес (кг) | 27 |
| Вид транспортного засобу | Баггі |
| Висота сидіння, см | 34 |
| Висота, см | 81 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | є |
| Довжина сидіння, см | 49 |
| Довжина, см | 125 |
| Дополнительное оборудование | багажник |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Диаметр колес | 35 |
| Кліренс, см | 23 |
| Кнопка безпеки STOP | Да |
| Цвет | Moro |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | Нет |
| Максимальне навантаження, кг | 40 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | є |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 15 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 83 |
Информация для заказа
- Цена: 25 353,90 ₴


