
Мотоцикл на акумулятор Ramiz Chopper NightBike, червоний
5 388,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41179
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Характеристики | Чоппер NightBike Мотоцикл червоний |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 6В/4,5Аг, |
| Колеса |
|
| Їзда | Передня задня, |
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | Вимикач з підсвічуванням, |
| Сидіння | 25 х 14 см, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 6,3 кг, |
| Розмір коробки | 65,5 х 34,5 х 39,5 см, |
| Вага коробки | 7,2 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 7 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція, | |
| зарядний пристрій, | |
| Кабель Mini Jack. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Материал колес | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 6V/4.5Ah |
| Аудіо-панель | вхід AUX |
| Вес (кг) | 6 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 63 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | немає |
| Довжина сидіння, см | 25 |
| Довжина, см | 92 |
| Диаметр колес | 25 |
| Звукові ефекти | звукові кнопки |
| Кліренс, см | 7 |
| Кнопка безпеки STOP | Нет |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | Нет |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Інша |
| Материал сиденья | Пластик |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 6V |
| Привод | Электрический |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | немає |
| Світло | Підсвічування кнопки старту |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 9 |
| Ширина сидіння, см | 14 |
| Ширина, см | 34 |
Информация для заказа
- Цена: 5 388,90 ₴


