
Бігова доріжка електрична HMS Premium BE8510i
66 053,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-19-009
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
BE8510-i HMS - це електрична бігова доріжка, оснащена інноваційним комп'ютером з можливістю підключення телефону або планшета з Android або iOS.
Електрична бігова доріжка BE8510-i HMS - надзвичайно стабільний пристрій, який підходить для інтенсивних тренувань вдома. Його конструкція забезпечує комфортний простір для занять, а система амортизаторів гарантує легкість і еластичність. Пристрій має механізм автоматичного регулювання кута і швидкості бігового полотна.
Виріб має вбудовані сенсорні датчики для вимірювання пульсу. Ергономічна панель управління дозволяє зручно керувати такими параметрами комп'ютера, як час, швидкість і відстань. Він оснащений кнопками швидкого вибору, які дозволяють змінювати параметри тренування, не відриваючись від нього.
- Тип приводу: електричний
- Регулювання швидкості: автоматичне
- Регулювання нахилу: автоматичне
- Працює з безкоштовним додатком Kinomap, Fitshow, Zwift
- Полиця для смартфона/планшета
- Вимірювання пульсу:
- сенсорні датчики
- Безпечна система складання
- 4 гумові амортизатори
- Тримач для пляшки
- Вбудовані динаміки
- Ключ безпеки
- Бігове полотно проти ковзання
- Вбудовані ролики
- Функції комп'ютера:
- Відновлення серцевого ритму
- Вимірювання жиру в організмі
- HRC (контроль серцевого ритму)
- Сканувати
- Вимірювання:
- частота серцевих скорочень
- час
- відстань
- швидкість
- спалених калорій
Специфікація:
- Програм навчання: 99
- Індивідуальні програми: 3
- Пікова потужність двигуна: 3,5 HP / 2600W
- Безперервна потужність двигуна: 2.0 HP / 1500W
- Діапазон швидкості: 1 ÷ 22 км/год
- Діапазон нахилу: 22 рівня
- Розмір бігового полотна: 138 х 52 см
- Bluetooth
- Розміри (в розкладеному вигляді):
- довжина: 198 см
- ширина: 86 см
- зріст: 146 см
- Живлення: 230В
- Вага: 97 кг
- Максимальна вага користувача: 180 кг
Зауваження:
- Не для комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 97 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний екран |
| Додаткові характеристики | Живлення: 230В;Bluetooth;4 транспортних колеса;Вбудовані динаміки: 2 шт;Посилена система для складання бігової доріжки у вертикальне положення;Безпечна система розкладання для бігової доріжки;Система безпеки |
| Зміна кутів нахилу | 0 - 22° |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 1 - 22 км/год |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Тримач для пляшки;Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Амортизація;USB-порт |
| Показання дисплея | Дисплей показує: час,швидкість,кут нахилу смуги,відстань,сканування,калорії,пульс, |
| Мощность двигателя | 2.0HP / 1500W |
| Программы | Загальна кількість програм: 99;Підтримка безкоштовних додатків Kinomap, Fitshow, Zwift |
| Пиковая мощность | 3.5HP / 2600W |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 138 х 53 см |
| Розміри в робочому вигляді | 198 х 86 х 146 см |
| Система амортизации | 4 гумові амортизатори |
Информация для заказа
- Цена: 66 053,90 ₴


