
Автомобільний інвертор з 24В на 220В Green Cell 1000Вт чистий синус (INV18)
5 549 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: INV18
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Залишайтеся на зв'язку - автомобільний інвертор - це пристрій, який дозволяє використовувати електронні пристрої, де б ви не були, навіть перебуваючи далеко від джерела живлення
- Універсальний і адаптований - інвертор Green Cell оснащений не тільки розетками, до яких можна підключати електричні пристрої , але також має USB-порт, придатний для заряджання невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет.
- Безпека в будь-який час - наш інвертор Green Cell має низку засобів захисту та сертифікатів проти перенапруги , щоб переконатися, що ваші пристрої не тільки працюють безперебійно, але й забезпечують безпеку
- Чиста синусоїда - ідеально працює з пристроями, які вимагають постійного живлення, ідентичного тому, що в розетці . Це ноутбуки, холодильники, телевізори та найчутливіші – сонячні панелі, печі та насоси центрального опалення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1912g |
| Выходное напряжение | 230V AC |
| Вихідна частота | 50Гц |
| Входное напряжение | 24В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність | 85% |
| Захист від перенапруги | Да |
| Значення запобіжника | 30A |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість запобіжників | 4 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 24 |
| Номинальная мощность, Вт | 1000 |
| Особенности | Роз’єм USB;Вбудований запобіжник;Індикатор роботи;Чиста синусоїда |
| Перетворення | DC-AC |
| Пікова потужність (імпульсна) | 2000 Вт |
| Розміри | 264x135x76мм |
| Розміри без кріплення | 27,2см x 13,5см x 7,8см |
| Споживання електроенергії без навантаження | 0,38A |
Информация для заказа
- Цена: 5 549 ₴


