
Автомобільний інвертор з 12В на 220В Green Cell 150Вт чистий синус (INV29)
3 298,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21219
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Справжній інвертор живлення Green Cell
- Інвертор дозволяє живити пристрої безпосередньо від установки автомобіля
- підключати до розетки прикурювача автомобіля
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 230V AC |
| Вихідна частота | 50Гц |
| Входное напряжение | 12В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність | 85% |
| Захист від перенапруги | Да |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 12 |
| Номинальная мощность, Вт | 150 |
| Особенности | Роз’єм USB;Вбудований запобіжник;Індикатор роботи;Чиста синусоїда |
| Перетворення | DC-AC |
| Пікова потужність (імпульсна) | 300 Вт |
| Размер | 12В / 150Вт |
Информация для заказа
- Цена: 3 298,90 ₴


